AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

TAJEMNICE ŻYCIA

Seria dla ciekawych świata Czy rośliny na pustyni mają kwiaty? Ile nóg ma mrówka? Czy można jeść korzenie? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! Odpowiedzi na najdziwniejsze nawet pytania Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób

więcej

TAJEMNICE ZIEMI

Czy na dnie morza są góry? Skad bierze się grad? Jak tworzą się lodowce? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! - Odpowiedzi na najdziwniejsze nawet pytania. - Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje. - Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób.

więcej

TAJEMNICE HISTORII

Kim byli hugenoci? Kto wyłowił Mojżesza z Nilu? Ile lat miał Aleksander Wielki, kiedy został królem? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje. Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób.

więcej

TAJEMNICE CYWILIZACJI

Jak wyglądały pierwsze ubrania? Kto wynalazł papier? Kiedy człowiek wylądował na Księżycu? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje. Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób.

więcej

TAJEMNICE PRZYRODY

Czy na sawannie rosną drzewa? Co znajduje się pod lodem na Antarktydzie? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje. Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób.

więcej

TAJEMNICE ZWIERZĄT

Dlaczego tukany mają takie wielkie dzioby? Gdzie żaby składają jaja? Czy wieloryby to ryby? Odpowiedzi znajdziesz w środku! Doskonała lektura dla ciekawych świata! Quizy, zagadki i ciekawe ilustracje. Mnóstwo wiadomości podanych w przystępny i dowcipny sposób.

więcej