AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

Regulamin zakupów

Realizacją zamówień złożonych na stronie www.awm.waw.pl zajmuje się wyłącznie
Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Realizacja zamówień złożonych przez Klientów na stronie www.awm.waw.pl będącego własnością Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski, jest prowadzona dla Klientów Detalicznych.

Status Klienta Detalicznego można uzyskać po zalogowaniu się w sklepie.
Każde złożone zamówienie musi być potwierdzone e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
Zamówienie może zostać złożone tylko pod warunkiem umieszczenia w oknie logowania pełnych danych. Brak wypełnionych wymaganych pól, oznaczonych gwiazdką, uniemożliwi złożenie zamówienia.
Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania. Zamówienie złożone przez Klientów Detalicznych zostanie zrealizowane w ciągu 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. Zamówienie złożone przez Klientów Hurtowych do godz. 11.00 w dniu roboczym będą realizowane w ciągu 24 godzin.
Zamówienia mogą być realizowane tylko na terenie Polski.
Klient otrzyma razem z przesyłką dokument zakupu, tj. fakturę VAT.
Zamówienie może być anulowane tylko telefonicznie do godz. 15.00 w dniu złożenia zamówienia pod numerem telefonu: 22 720 34 90.
Zgodnie z Ustawą z dn. 30 maja 2014 r. „O ochronie niektórych praw konsumenta oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z zakupionej w sklepie internetowym Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski książki bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Po odesłaniu przesyłki oraz faktury VAT, a także Wniosku odstąpienia od umowy [patrz: formularz] Klient otrzyma zwrot ceny odesłanych egzemplarzy książek. Koszty zwrotu ponosi Klient.
W przypadku reklamacji wadliwych egzemplarzy książek, tzn. zawierających defekty techniczne, należy przesłać je na adres Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski Janki k. Warszawy, ul. Wspólna 17a, 05-090 Raszyn, dołączając do nich fakturę VAT oraz opis przyczyny zwrotu. Wadliwe egzemplarze zostaną wymienione na pełnowartościowe, jeżeli tylko będzie to możliwe. W sytuacji gdy wymiana taka nie będzie możliwa, Klient otrzyma zwrot ceny reklamowanych egzemplarzy książek.
Przesyłki odsyłane przez Klientów za pobraniem nie będą przyjmowane.
Koszt całkowity zamówienia obejmuje cenę zamówionych egzemplarzy książek oraz koszty za przesyłkę. Ceny obejmują podatek VAT.
Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski nie ponosi odpowiedzialności za szkodę lub utratę oczekiwanych korzyści spowodowanych nieterminową realizacją zamówienia przez niedostarczenie przesyłki przez pocztę lub kuriera.
Dane Klientów będą wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży oraz informowania Klientów o akcjach handlowych prowadzonych przez Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski. Zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 1000 poz. 1000) dane te będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i poprawienia ich.

Formularz - wniosek