AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

Targi Kids' Time w Kielcach

W dniach 20-22 lutego uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME w Kielcach. To jedna z największych tego typu imprez na świecie – w jubileuszowej, 10. edycji, wzięło udział blisko 570 wystawców.

Nasze stoisko cieszyło się dużym powodzeniem. Ze względu na specyfikę targów szczególne zainteresowanie wzbudzały te tytuły, w których zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania, jak przyciski dźwiękowe czy przecięte lub rozkładane strony. Niesłabnącą popularnością cieszyły się również wszelkie kolorowanki czy książki z naklejkami, a także kontrastowe książeczki dla maluszków. 

Relację z targów można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=3S8S_QVTFiI

W dniach 20-22 lutego uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME w Kielcach. To jedna z największych tego typu imprez na świecie – w jubileuszowej, 10. edycji, wzięło udział blisko 570 wystawców. Nasze stoisko cieszyło się dużym powodzeniem. Ze względu na specyfikę targów szczególne zainteresowanie wzbudzały te tytuły, w których zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania, jak przyciski dźwiękowe czy przecięte lub rozkładane strony. Niesłabnącą popularnością cieszyły się również wszelkie kolorowanki czy książki z naklejkami, a także kontrastowe książeczki dla maluszków. FFF