AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

Wyróżnienie w konkursie "Świat przyjazny dziecku"

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy ogłosić, że w XVI edycji prestiżowego konkursu „Świat przyjazny dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka zdobyliśmy zaszczytne wyróżnienie!

Kapituła konkursu, w której zasiadają wybitni specjaliści i autorytety: psycholodzy, pedagodzy, artyści, dziennikarze, ludzie filmu, teatru i literatury, przyznała naszemu wydawnictwu wyróżnienie w kategorii „Książki dla dzieci w wieku 0-5 lat” za serię „Dopasuj połówki”. Jesteśmy wdzięczni Kapitule konkursu, że doceniła nasze publikacje. Seria składa się z książeczek, których strony są przecięte, co umożliwia dopasowanie górnej do dolnej połówki strony i odwrotnie. Do konkursu zgłosiliśmy dwa tytuły: „Przeciwieństwa” oraz „Zwierzęta i ich dzieci”. Oryginalne, sympatyczne ilustracje wykonała Katarzyna Piątek, a autorką koncepcji i rymowanek jest nasza redakcyjna koleżanka Joanna Wiśniewska. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

Konkurs propaguje produkty i miejsca, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.