AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Serdecznie Państwa zapraszamy na 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26–29 października br.

Każda osoba odwiedzająca nasze stoisko (nr D26) może liczyć na zakup publikacji AWM w atrakcyjnych cenach, drobny upominek, a także zapoznanie się z katalogiem z naszą bieżącą ofertą wydawniczą. Prezentujemy w nim nowości, zapowiedzi oraz hity sprzedażowe.

W roku 2017 przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowych tytułów, a wśród nich innowacyjną serię Dopasuj połówki – książeczki z przeciętymi na pół stronami, by dziecko właściwie dopasowało górną część strony do dolnej i odwrotnie. Oryginalne i zabawne ilustracje oraz wierszyki przedstawiające ciekawe cechy wyglądu i zachowania zwierząt charakteryzują serię Rymowane zwierzątkowo. Miłośnikom przyrody spodoba się seria Klubik odkrywców. Znajdą w niej odpowiedź na wiele pytań, np. dlaczego koty polują, psy szczekają, jak powstaje tęcza, skąd biorą się śnieżynki. O tych i wielu innych tytułach chętnie z Państwem porozmawiamy przy naszym stoisku.

Organizatorzy 21. Międzynarodowych Targów Książki proponują spotkania z ponad 700 autorami z kraju i zagranicy oraz zapewniają mnóstwo atrakcji dla najmłodszych czytelników. W Krakowie będą odbywać się happeningi literackie, spektakle teatralne, konferencje, koncerty i wystawy. Gościem honorowym tegorocznej edycji targów jest Francja.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie: ksiazka.krakow.pl.

Do zobaczenia!