AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Twój koszyk

DLA BYSTRZAKÓW. 200 zagadek

Ilustrator: Jolanta Czarnecka
Przedział wiekowy: 4-6 lat

Format: 210 mm x 245 mm

Objętość: 80 stron + skrzydełko okładki

Oprawa: klejona

numer ISBN: 978-83-8036-140-9

cena: 9.99 PLN

Ilość:

Opis książki

Książka „200 zagadek” zawiera 200 różnorodnych zadań, które pozwolą dziecku miło i pożytecznie spędzić czas. Dodatkowo na skrzydełku okładki zamieszczono tabliczkę mnożenia, którą można wyciąć i korzystać z niej w dowolnym miejscu i czasie.

Seria „DLA BYSTRZAKÓW” składa się z publikacji przeznaczonych dla dzieci, które lubią łamigłówki i ćwiczenia umysłowe. A które dziecko ich nie lubi? W każdej książce są przeróżne typy zadań:  labirynty, sudoku, szukanie różnic, określanie czasu, wykreślanki słowne, rozsypanki, łączenie kropek, krzyżówki, rebusy, porównywanie, przyporządkowywanie, dopasowywanie, uzupełnianie, układanie puzzli, malowanki, wycinanki, naklejanki i rysowanie. Polecenia dotyczą ciekawych, bliskich dziecku tematów, mają różny stopień trudności (najtrudniejsze są oznaczone jako „Zadanie mistrza”) i tylko od dziecka zależy, które z nich zechce wykonać.

Dzięki serii dziecko trenuje liczenie, dodawanie i odejmowanie, ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość, wzbogaca słownictwo, rozwija wyobraźnię i nade wszystko świetnie się bawi.

Zobacz pozostałe książki wydane w serii: Dla bystrzaków

Zobacz inne książki należące do poniższych kategorii:

Zobacz inne książki z tej kategorii